Anasayfa 

 Video Galeri 

 İLHAN YARGIÇ kimdir? 

 İletişim 

   

BAZI VİDEOLARI AÇAMIYORSANIZ LÜTFEN TIKLAYIN  Ağırlıklı olarak videolardan oluşan yeni web sitemiz açılmıştır.  Seçtiğiniz başlığı tıklayın ve çıkan video yüklenince başlatın 

Bağımlılıklarımız

Alkol ve Bağımlılık

ANAMENÜ

ÜYE GİRİŞİ

Adsız Alkolikler (AA)

Adsız Alkolikler (AA), ortak sorunlarını çözebilmek ve diğer alkoliklere yardımcı olabilmek için, deneyimlerini, güçlerini ve umutlarını paylaşan kişilerin bir araya geldiği, dostluk ve kardeşlik kuruluşudur.

Üyelik için tek şart içkiyi bırakma arzusu olup, üyelerinin gönüllü katkılarıyla ayakta durmaktadır.

Adsız Alkolikler, hiçbir grup, tarikat, siyaset, ya da kuruluşa bağlı değildir. Hiçbir anlaşmazlığa karışmak istemez ve taraf olmaz. Önde gelen amacı ayık kalmak ve diğer alkoliklerin ayık kalmasına yardımcı olmaktır.

 

Adsız Alkolikler, alkol bağımlılığı konusunda ortak sorunlarını çözebilmek ve diğer alkoliklere yardımcı olabilmek için deneyimlerini, güçlerini ve umutlarını paylaşan kişilerin bir araya geldikleri kardeşlik birliğidir.. Bunun sonucunda ulaşılan ruhsal bir uyanışla, bu mesajı diğer alkoliklere taşıma hedefi olan bir kuruluştur. Adsız Alkolikler gönüllülük esasına dayalı, hayatın her kesiminden kadın ve erkeğin bir araya gelerek ayıklığa ulaşıp, ayıklığı sürdürdükleri dünya çapında bir kardeşlik kuruluşudur.

 

Üye olmak için tek şart içkiyi bırakma arzusunun olmasıdır. Alkolle sorunu olduğunu söyleyen ve bırakma arzusunda olan herkese A.A.’nın kapısı açıktır.  A.A. hiçbir grup, tarikat, siyasi örgüt ya da kuruluşa bağlı değildir. Hiçbir toplumsal anlaşmazlığa karışmaz. Tek amaçları ayık kalmak ve bu yaşam biçimini seçen kişilere yardımcı olmaktır. A.A. üyeleri kişisel çıkar gözetmez.   

 
 
 
 
 

Sorularınızı Cevaplıyoruz

Bir kereden bir şey olmazmı?

Madde ve Bağımlılık

SPONSORLAR

Bir Film Üzerine Sohbet

Genel Psikiyatri

Psikiyatrik hastalıklar nasıl meydana gelir?

Psikiyatride ilaç tedavisinin yeri nedir?

Erişkinlerde dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu belirtileri nelerdir?

 

KOMİK VİDEOLAR

ARAMA

 

 Anasayfa 

 Video Galeri 

 İletişim 

Copyright © 2011.Tüm hakları saklıdır. Prof. Dr. İlhan Yargıç'tan izin alınarak ve link verilerek kullanılabilr. Aksi halde yasal haklarımız saklıdır.
Sitede Yer Alan Fotoğraflar ve Yazılar İzinsiz Kullanılamaz.